Par mums

Uzņēmums SIA PLAZA ir dibināts 1993. gadā un līdz šim brīdim ieņem vienu no līderpozīcijām Latvijas tirgū kā apgaismes tehnikas, LED un elektromateriālu mazum- un vairumtirdzniecības uzņēmums.


Ar uzņēmuma preci ir iespējams iepazīties Rīgā, mazumtirdzniecības salonos “Gaismas nams” Mūkusalas ielā 41, Brīvības ielā 97, ekskluzīvo gaismekļu apgaismes salonā “Cita Gaisma” Brīvības ielā 106, vai arī vairumā visur citur Latvijā un Eiropā. Piedāvājam arī apgaismes projektu izstrādi.

PLAZA ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem, pateicoties tam, ka pastāvīgi ne tikai rūpējas par preces kvalitāti, bet arī seko līdzi laikam, piedāvājot klientiem preces, kas ražotas pēc jaunākajām tehnoloģijām, atbilstoši aktuālajām tendencēm pasaulē.

Mūsu darbības pamatvirzieni ir:

  • Apgaismojuma tehnikas, elektromateriālu mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība visā Eiropā;
  • Piedāvājam ēku un telpu apgaismojumu projektēšanu;
  • Elektroenerģijas auditu un energoekonomisko projektu izstrādāšanu;
  • Apgaismojuma dizaina konsultācijas;
  • Apgaismošanas ierīču montāžas un demontāžas darbus.

Kopš 2004.gada esam oficiālie Megaman LED un ekonomisko spuldžu izplatītāji Latvijā un Baltijā.

Sākot ar 2010.gadu piedāvājam augstākās kvalitātes LED spuldzes Leduro. Tas ir mūsu pašu, Latvijā radīts zīmols, kas atbilst visām Eiropas kvalitātes prasībām un garantē Jums izcilu gaismas sniegumu! Leduro LED – tā ir augsta kvalitāte, elektroenerģijas ekonomija un cenas pieejamība vienā produktā!
Vairāk info: www.leduro.lv


Atnāciet un mēs palīdzēsim Jums rast vislabāko risinājumu!

Atsauksmes